czwartek, 3 lipca 2014

bez okazji na okazję

Witajcie Kochani!
W końcu nadszedł ten dzień, kiedy bez wyrzutów sumienia mogę swobodnie poscrapować i poblogować. Tak to w życiu jest, że obieramy sobie cel i małymi krokami staramy się go zrealizować. Ten tydzień rozpoczął się dla mnie właśnie takim (wcale nie małym) wydarzeniem. Obroniłam pracę magisterską i zakończyłam studia :) Jest to moment szczególny, bo ogromna radość miesza się z żalem związanym z rozstaniem ze znajomymi. Jest to dla mnie zarówno koniec jak i początek...


Dzisiaj chciałabym pokazać kartkę bez szczególnej okazji, jest to raczej efekt moich eksperymentów z nowymi przydasiami i wypróbowanie techniki, z którą miałam okazję zapoznać się na pokazie podczas zlotu w Warszawie. 


Wykorzystałam:

Kartkę zgłaszam na wyzwanie:

baner_na_glowna_wyzwan

Miałam ostatnio okazję zrobić kilka kartek ślubnych, a z jednej byłam szczególnie zadowolona. Oczywiście wszystko szybko się działo i zapomniałam zrobić zdjęcia  :D

Chodzi mi po głowie rozdawajka (więc jak macie ochotę to zaglądajcie). Mam też w planach zrobić porządek na blogu, a teraz uciekam w końcu coś pociąć.
Trzymajcie się ciepło! 

7 komentarzy:

 1. pięknie i przeelegancko ! gratuluje obrony, i nareszcie masz wakacje :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale bomba kolorów! :D Gratuluję obrony! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow! piękna praca, super kolory:) Gratulacje Pani Magister:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny efekt eksperymentów :)) Gratuluję ukończenia studiów :D Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję obrony ;*
  a kartka fantastyczna :) czadowo to tło wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaa! To twoja kartka! Mignęła mi na jakimś blogu przed oczami i nie potrafiłam jej później znaleźć. A jest cudna! Świetnie zrobiłaś tło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowity efekt osiągnęłaś używając szablonów, kolory powalające :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny :)