niedziela, 10 sierpnia 2014

Zapraszam do mojej zabawy

Witajcie!
Długo planowałam zorganizować rozdawajkę, bo było już kilka okazji do świętowania, ale ciągle coś wypadało. W końcu nadszedł ten dzień i zapraszam Was do zabawy :) Chciałabym podziękować Wam za odwiedziny i miłe słowa. Zasady są proste:
1. Zawieście banerek z informacją o zabawie w pasku bocznym swojego bloga.
2. Będzie mi miło jeśli dołączycie do obserwatorów, ale nie jest to warunkiem uczestnictwa. 
3. Zostawcie komentarz, który będzie kontynuacją zdania: "Nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez...". 

Zabawa potrwa do końca sierpnia, a nagroda to trochę przydasi z mojej kolekcji :) (to co na zdjęciu + kilka dodatków). 

Pozdrawiam! :)

34 komentarze:

 1. Ktoś musi być pierwszy :-))) ....... bez dziurkaczy ozdobnych , jeżeli o to chodzi . Nie posiadam maszynki i dziurkacze zwłaszcza brzegowe lubię bardzo wykorzystywać w swoich pracach. Zapraszam na moje lotne candy :-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapisuję się! :) Nie wyobrażam sobie tworzenia bez... radości, którą mi sprawia i pełnej niepokoju ciekawości, jaki też będzie efekt końcowy moich zmagań...? Bo można tworzyć mając mało materiałów, albo nie mając wytyczonego planu i obmyślonych szczegółów dzieła - ale tworzenie bez satysfakcji i radości jest męką i odbija się potem na naszych "tworach" :)
  Podlinkowany banerek umieściłam u mnie na sutasz-agi.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dołączam do zabawy z miłą chęcią :-)

  a że ja przewrotna jestem i jak ten kot lubię chadzac swoimi drogami, pozwolisz, że dokonam trawestacji twojego pytania i odpowiem:
  -" nie wyobrażam sobie...
  wolnego czasu bez scrapowania/tworzenia i tej radości i wolności i oderwania od codziennej rutyny, które emocje niesie ze sobą ten proces. Bez względu na efekt końcowy, lepszy czy gorszy, bo ważna jest w tym wszystkim radość i satysfakcja, że coś sie stworzyło własnymi rękami. Oczywiści ważny jest w tym wszystkim rozwój i doskonalenie bo im lepszy efekt tych zmagań tym większa rodość"

  Może być? :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. -" nie wyobrażam sobie scrapowania bez wspaniałych zabaw, które są dla mnie inspiracją, ile się trzeba nawymyślać żeby połączyć ze sobą tematy kilku wyzwań :) No i oczywiście bez radości z otrzymanego efektu końcowego:)
  pozdrawiam i zapraszam na moje candy :) http://odniedawna.blogspot.com/2014/08/moje-wasne-candy.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapisuję się Nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez radości, satysfakcji, bloga na którym mogę pokazywać wytworki i blogowych koleżanek, które zawze mają dla mnie jakieś miłe słowa

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez... gorącej zielonej herbaty i słuchawek z piosenkami Hurts na uszach:)
  Zgłaszam się do zabawy i już Cię obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja chętnie się zapisuję na Twoje candy, ja nie wyobrażam sobie scrapowania bez papieru :) Bez niego ani rusz, wszystko inne samemu można jakoś wykombinować :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapisuję się z ogromną chęcią zostania posiadaczką takowych przydasi, a odpowiedzią na Twoje zdanie ' Nie wyobrażam sobie skrapowania bez tej przyjemności, jaką daje, gdy powstaje realnie i namacalnie to ,co siedzi w mojej głowie .Obserwuje i zapraszam tu:http://mojswiatkolorow.blogspot.com
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj,
  z ochota zapisuję sie do udziału w Twojej zabawie..
  A scrapowania nie wyobrazam sobie bez >natchnienia<.
  Wiem, ze mozna mieć wszystko: warsztat pełen papierów, stempli, mediów, dziurkaczy, wykrojników, wstażek, guzików cekinów... i nie mieć pomysłu co z tym zrobić,
  a mozna nie mieć nic ze "scrapowych cudów", a ze zwykłych rzeczy wyczarować niezwykłą pracę. Wystarczy wizja, pomysł, muza, natchnienie...

  Czasem go szukam, tak jak i Henryk Sienkiewicz, który mawiał: "Dlaczego natchnienie znajduje się zawsze pod sufitem – na to trudno odpowiedzieć"

  OdpowiedzUsuń
 10. witaj. zgłaszam się do zabawy bo fajne przydasie. nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez papieru. dlaczego bo to główny element moich prac a bez niego nie ma prac a zatem i przyjemności z tworzenia. banner zaraz poleci na http://pracownianati.blogspot.in/, chętnie też zostanę i poobserwuję twoją twórczość. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć, chętnie wezmę udział w Twojej zabawie i oczywiście z przyjemnością tez będę śledzić Twojego bloga;)

  A jeśli chodzi o dokończenie zdania to:
  Nie wyobrażam sobie tworzenia bez pasji i serca do tego co robię. Bez miłości do tworzenia, nie zrobimy nic pięknego.

  Pozdrawiam serdecznie;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Z chęcią przyłączę sie do Twojej zabawy.
  A bez czego nie wyobrażam sobie scrapowania? bez natchnienia, bez swobody w tworzeniu, a tak bardziej przyziemnie - bez mojej kochanej bardzo już zdewastowanej maty do cięcia ;)
  Jak masz ochotę, zapraszam do mnie na candy.

  OdpowiedzUsuń
 13. nie wyobrażam sobie tworzenia bez kawusi :) scrapowanie mnie pociaga, ale ciągle się go boję, choć staram się podchodzić do niego coraz odważniej, tylko jeszcze prac nie pokazuje... ale tworzę "cuda wianki" i do tego potrzebuję spokoju, wyciszenia wewnętrznego i właśnie kubka kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie wyobrażam sobie tworzenia bez radości z miłego spędzania chwili i satysfakcji z uzyskanego efektu. Bardzo chętnie się przyłączam do zabawy i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Witaj,
  Z wielką przyjemnością dołączę do zabawy. Banerek możesz znaleźć tutaj:
  http://asikowe-majsterkowanie.blogspot.com/

  Nie wyobrażam sobie tworzenia bez włożenia w nie pasji i przede wszystkim siebie. Bo to nie chodzi o to by nie wiadomo, z jakich elementów zrobić fantastyczną pracę tylko z tych pospolitych czasem praktycznych zrobić coś naprawdę niesamowitego:).

  OdpowiedzUsuń
 16. Z chęcią dołączę do zabawy ;) banerek u mnie na blogu http://dzastart-rekodzieloartystyczne.blogspot.com/
  Nie wyobrażam sobie tworzenia bez drukarki i dobrych chęci oraz pysznej kawy ;)
  Pozdrawiam i zostaję na dłużej jako Justyna DzastArt

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgłaszam się do zabawy. dorota24680@

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja również ustawiam się w kolejce. A nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez...natchnienia, pasji i miłości jaką wkładam w pracę.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja też staję w kolejce
  http://kreatywnamama85.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Z chęcią wezmę udział w zabawie :-)

  Nie wyobrażam sobie tworzenia bez miłości i pasji, bez radości, bez fantazji i chęci uzewnętrznienia siebie ;-) A najbardziej nie wyobrażam sobie tworzenia bez możliwości podzielenia się swoimi pracami z innymi- bo najmilsze są chwile, kiedy ktoś kto dostanie kartkę mojej roboty uśmiecha się i docenia moją pracę :-)

  Zapraszam także na mojego bloga:

  http://handmadesyliks.blogspot.com/

  Pozdrawiam- Syliks :-)

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez? Muszą być przydasie. Są przydasie jest frajda i zabawa. Im ich więcej tym lepiej, bo dają więcej możliwości. Powinny też być bardzo różne. Przydasie (odkrywane ciągle nowe) sprawiają, że tworzący np. kartki rozwijają się, doskonalą swoje umiejętności i prezentują coraz ciekawsze, ładniejsze prace. Chodzi o to, że nagle odkrywamy, że można dodać kwiatka, to motyla, stempel, perełki, itd. Dodajemy pierwszy raz wstażkę i kartka jest inna niż poprzednie.
  Baner tutaj: http://bizuteriairekodzielo.blogspot.com/
  Pozdrawiam! Anna

  OdpowiedzUsuń
 22. Cudowne cukiereczki :)
  Ja nie wyobrażam sobie dnia bez szydełka, chociażby zrobienia 2 oczek, ale zawsze to coś :)
  banerek już jest: http://zszydelkiemprzezzycie.blogspot.com/
  pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 23. Z przyjemnością i ja spróbuje szczęścia :) Nie wyobrażam sobie tworzenia bez czerpania inspiracji z otaczającego mnie świata. Piekno natury, jej delikatność, czasem surowość, jej raz pastelowe, raz energetyzujące barwy zachęcają mnie do tworzenia :) Nie wyobrażam sobie tworzenia bez igieł i wielobarwnych nici, którymi wyszywam, bez zapachu papieru, szumu przeciąganej przez dziurke nitki, bez nieustannego dobierania, przebierania i wybierania w kolorowych papierach, wycinankach, cyrkoniach, ozdobach. Ale przede wszystkim nie wyobrażam sobie tworzenia bez poznania osoby, dla której tworzę. Bo tworzę coś z myślą o niej, dla niej, dla sprawienia jej jak największej radości. A że najcześciej tworzę dla bliskich i znajomych to nie mam z tym większego problemu. :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Dołączam się i ja :) bo nie wyobrażam sobie scrapowania bez radości tworzenia http://kolorowy-swiat-gio.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgłaszam się do zabawy.
  "Nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez..."weny,bo jeśli jej obok mnie nie ma to nic się nie klei,bez papierków,perełek,wycinanek,bez kubka kawy,bez poczucia,że tworzę bo to kocham.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez.. kleju magic :) W końcu żeby praca była elegancja i trzymała się kupy potrzebny jest dobry klej, który nie zostawia śladów a potrafi przykleić tak papier jak i szkło czy metal. Bez magica nie wyobrażam sobie tworzenia prac scrapbookingowych.

  Pozdrawiam Dżej nej

  OdpowiedzUsuń
 27. .... BIG SHOTA" - tak dokładnie bez niego sobie nie wyobrażam scrapowania, strasznie się cieszę, że go w końcu mam:) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie wyobrażam sobie scrapowania bez...(weny. Chyba jak każdy;) )
  A jeśli chodzi o sprzęt to bez nożyczek, nie posiadam wykrojników itp. dogadzaczy a nożykiem do tapet nie wszystko da się precyzyjnie wyciąć.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 29. Witam serdecznie !!!
  Nie wyobrażam sobie scrapowania bez ........... adresata kartki, którą mam wykonać oraz bez papieru :) . Trudno to moje "kartkowanie" nazwać scrapowaniem, ale cokolwiek to jest, jest robione z myślą o konkretnej osobie.
  Konieczna również wena, bo bez niej trudno ruszyć z pracą.
  Z wielką przyjemnością i jeszcze większą nadzieją pomarzę o Twoich słodkościach, bardzo przydatnych podczas tworzenia kartek, notesów lub albumów.
  Baner na blogu http://terenias.blogspot.com/
  Życzę powodzenia i pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 30. I ja z chęcią dołączam do zabawy, lepiej późno, niż wcale :)
  A moje zdanie: Nie wyobrażam sobie tworzenia bez miłości i serca, jakie wkładam w każdy najdrobniejszy element tego, co robię :) Bez tego, moje prace były by tylko kawałkiem papieru :)

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 31. ja też ...... Nie wyobrażam sobie tworzenia bez wyobraźni i fantazji ludzkiej która pozwala tworzyć CUDA
  w każdej dziedzinie
  baner na silja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. I ja się jeszcze zapisuję :) Banerek już zamieszczony: http://evebellart.blogspot.com
  A nie wyobrażam sobie scrapowania/tworzenia bez... weny twórczej, bez materiałów do tworzenia i tych wszystkich ludzi, którzy mnie mobilizują i motywują do tworzenia :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 33. również chętnie dołączam do zabawy :)
  Nie wyobrażam sobie scrapowania / tworzenia bez.. wyobraźni, weny twórczej, nutki kombinowania :p, ciekawości efektu końcowego który zawsze zaskakuje mimo pierwotnej wersji umyślanej w głowie to najważniejsze bo gdyby tego nie było to nawet najbardziej wyszukane i najróżniejsze materiały do tworzenia na nic by się zdały, bo zrobić coś ładnego można z "niczego" tylko trzeba mieć na to pomysł.
  P.S. Zawsze tworzyłam "coś z niczego" i się udawało :)
  Pozdrawiam serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny :)